Kontakt

Generella kundförfrågningar: sales@hydriawater.com

philip

Philip Carlsson
Försäljningschef
Tel: +46 33 23 67 27
Mobil: +46 70 091 86 70
philip.carlsson@hydriawater.com

Martin_150x150_HW

Martin Jingnäs
Teknisk säljspecialist
Tel: +46 33 23 67 22
Mobil: +46 702 12 14 08
martin.jingnas@hydriawater.com

Johan Fritz
Teknisk säljare-Asien/Europa
Tel: +46 33 23 67 07
Mobil: +46 73 681 57 20
johan.fritz@hydriawater.com

hansi

Hansi Gerhardsson
Teknisk säljare-Sverige, Syd/Norr
Tel: +46 33 23 67 24
Mobil: +46 76 104 22 29
hansi.gerhardsson@hydriawater.com

seada

Seada Mujcinagic
Teknisk säljare-Europa
Tel: +46 33 23 67 15
Mobil: +46 72 250 01 81
seada.mujcinagic@hydriawater.com

Sophia Nilsson
Teknisk säljare-Nord och Syd Amerika
Tel: +46 33 23 67 12
Mobil: +46 79 076 04 45
sophia.nilsson@hydriawater.com

Robin Valtersson
Teknisk säljare-Sverige, Mitt/Norr
Tel: +46 500 48 74 04
Mobil: +46 722 26 82 42
robin.valtersson@hydriawater.com

Generella frågor eftermarknad: service@hydriawater.com

Order och förfrågningar reservdelar: spareparts@hydriawater.com

Peter Rosén
Eftermarknadschef
Tel: +46 33 23 67 04
Mobil: +46 739 22 12 32
peter.rosen@hydriawater.com

Jörgen Edelmalm
Servicechef
Mobil: +46 738 39 11 11
jorgen.edelmalm@hydriawater.com

Jonas Persson
Projektledare Service
Tel: +46 33 23 67 16
Mobil: +46 70 000 91 35
jonas.persson@hydriawater.com

Generella teknikrelaterade frågor: techsupport@hydriawater.com

Kristoffer Lindberg
Operativ Chef
Tel: +46 33 23 67 26
Mobil: +46 76 261 98 52
kristoffer.lindberg@hydriawater.com

Andreas Riedel
Teknisk Chef
Tel: +46 33 23 67 17
Mobil: +46 73 999 15 46
andreas.riedel@hydriawater.com

Karin Jansson
Produktionssamordnare
Tel: +46 33 23 67 13
Mobil: +46 76 268 03 65
karin.janson@hydriawater.com

HYDRIA WATER – HUVUDKONTOR

Hydria Water AB
Box 858
501 15 Borås

Besöksadress: Ödegärdsgatan 4, 504 64 Borås

Tel 033 23 67 60
info@hydriawater.com

Org. no.: 556470-9326
VAT no.: SE556470932601

Robert Bjursten
VD
robert.bjursten@hydriawater.com

Ellen Gremo
Marknadschef
Tel: +46 33 23 67 60
ellen.gremo@hydriawater.com

Petra Österbacka
Ekonomichef
Tel: +46 33 23 67 20
petra.osterbacka@hydriawater.com

Helen Müller
Ekonomi
Tel: +46 33 23 67 19
helen.muller@hydriawater.com

HYDRIA WATER SKÖVDE

Besöksadress:
Kåsatorpsvägen 9
541 34 Skövde
Tel 0500-48 60 30
info@hydriawater.com